Hae
Oma tili
Porto Divaanisohva B1 – nahkaverhoilulla – saatavana 3 eri käsinojalla

Porto Divaanisohva B1 – nahkaverhoilulla – saatavana 3 eri käsinojalla

214x200 cm
Lue lisää
Hinta alkaen
Alkuperäinen hinta oli: 2 810,00 €.Nykyinen hinta on: 2 388,50 €. -15%

Porto Divaanisohva B1 – nahkaverhoilulla – saatavana 3 eri käsinojalla

  • Porto divaanisohva on upea ja trendikäs Divaanisohva jonka ulkonäköön voit vaikuttaa valitsemalla sinulle sopivat vaihtoehdot.
  • Porto Divaanisohvassa on korkeat jalat ja jalat saatavana joko metallisena tai puisina, jotka on helppo kiinniittää. Lisäksi Divaanisohvaan on valittavana kolme erilaista käsinojaa.
  • Porto divaanisohvassa on miellyttävä ja hyvä istuttavuus. Sohvassa on kiinteät istuintyynyt ja selkänojatyynyt jotka pitävät sohvan ryhdikkäänä ja sohvan täytteenä oleva HR vaahto säilyttää muotonsa pitkään joka takaa optimaalisen mukavuuden ja kestävyyden. Sohva on verhoiltu laadukkaalla ja kulutusta kestävällä Rodeo tekstiilinahalla tai nahka/keinonahlla tai kokonaan nahalla verhoiltuna. Saatavana myös muilla nahoilla, ja kokonaisuuksilla ota silloin yhteyttä asiakaspalveluumme.  
  • Valitse
  • Rodeo tekstiilinahka väri
  • nahkaverhoilun väriCat 10 nahat
  • nahkaverhoilulussa istuinosat ovat verhoiltuja nahalla tausta ja reunat on verhoiltu keinonahalla tai kokonaan nahalla verhoiltuna
  • nahkaverhoilun väriCat 20 nahat – kuvien vintage harmaa vintage nahka art vintage
  • Valitse Jalkojen väri: 
  • Puujalat: Koivu, tammi, pähkinä, mahonki, ruskea, valkoinen, musta tai wenge 
  • Metallijalat: Musta tai kromi
  •  
  • Materiaali: 
  • Koivuvaneri ja massiivi puurunko
  • NoZag jousitus
  • Selkänoja pehmuste H25 vaahtomuovi
  • Istuinpehmuste HR35 vaahtomuovi
  • Toimitus kahdesssa paketissa ja ja jalat pitää kiinnittää kasauksen yhteydessä.
  •  
  • Valitse kätisyys
  • Vasen divaaniosa on edestä katsottuna vasemmalla
  • Oikea divaaniosa on edestä katsottuna oikealla
  • Valitse käsinoja
  • käsinoja 1 leveys 10 cm
  • käsinoja 2 leveys 14 cm
  • Käsinoja 3 leveys 6 cm
  • Mitat:
  • kuvan käsinojalla 1 Leveys 214 cm
  • käsinoja 2  Leveys 218 cm
  • käsinoja 3 Leveys 210 cm
  • Divaaniosan syvyys 200 cm
  • Syvyys 86 cm
  • Korkeus 80 cm
  • Istuinkorkeus 46 cm
  • Istuinsyvyys 58 cm 
  • Jalkojen korkeus 18 cm
  •  
  • Hinnat
  • Rodeo tekstiilinahalla hinta 2810,-
  • nahka/keinonahka verhoilu Cat10 hinta 3295,-
  • kokonaan nahalla verhoiltu Cat10 hinta 3714,-
  • kokonaan nahalla verhoiltu Cat20 hinta 3937,-
  • Hinta alkaen 
LeveysSyvyysKorkeusMuut mitatPatjan korkeusPatjakokoPatjan kovuusHalkaisijakannen paksuusIstuinkorkeusIstuinleveysIstuinsyvyysVuodesohvan syvyys avattunaPääpäädyn korkeusDivaanisohvan pääpäädyn korkeusJalkapäädyn korkeusDivaanisohvan Jalkapäädyn korkeusReunan korkeusSivulaidan korkeusPatjapesän korkeusVapaa tila reunasta lattiaanRuokapöydän koko avattuna 1 jatkollaRuokapöydän koko avattuna 2 jatkollaSelkänojan korkeusKäsinojan leveysKäsinojan korkeus lattaiastaVarjostimen leveysVarjostimen syvyysVarjostimen korkeus:Käsinojan korkeus lattiastaKangasverhoiluVäriPuuväritValaisimen väritVarjostimen väritValaisimen MateriaaliValaisimen tiedotMittaNahkaväritJalkojen väriJalkojen korkeusJalkojen malliMateriaaliMateriaalitPatjojen materiaaliSänkyjen materiaaliIstuintyynySelkätyynyMuut pehmusteetKäsinoja mallitTekniset tiedotPainorajaValmistusmaaTakuuSaatavuusPainoToimitusHuomioitavaa
10 cm200 cm80 cm cm cm46 cm cm58 cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm kg
Tuotetunnus (SKU): Porto Divaani B1-1

Tilaustuotteen toimitusaika 4-6 viikkoa.

Toimitusmaksut

  • Toimitus ensimmäiselle ulko-ovelle 129 €
  • Sisäänkanto alkaen 30€
  • Nouto myymälästä 60 €
    toimitus seuraavassa myymälään saapuvassa kuormassa – lisätietoa asiakaspalvelusta

Tilatessasi useampia tuotteita maksat vain 1 toimitusmaksun – lopullisen toimitusmaksun määrittelee tuotteiden määrä ja yhteispaino. Toimitusmaksu samoin kuin mahdolliset lisäpalvelut veloitetaan vasta kassalla. Huomio että juhlapyhät tai kausilomat voivat vaikuttaa toimitusaikaan.

Lisätietoa toimitustavoista